MENÜ
İstanbul 9/13
Airkule
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
UÇAKTA ŞARKISINI SÖYLEYEMEDİ
Dünyadan
16 Kasım 2023 Perşembe 16:29

UÇAKTA ŞARKISINI SÖYLEYEMEDİ

Uçakta diğer yolculara şarkı söyleyen Amerikalı Grammy adayı şarkıcı Bobbi Storm, kabin amiri tarafından yerine oturması ve sessiz olması için uyarıldı

Delta Air Lines uçağında yolculara şarkı söyleyen Amerikalı Grammy adayı gospel şarkıcısı Bobbi Storm, kabin amiri tarafından koltuğuna oturması ve sessiz olması konusunda uyarıldı. Bobbi Storm, daha sonra uçakta yaşananları gösteren bir video kaydını instagram hesabından paylaştı.

Videoda Bobbi Storm'un yeni single'ıyla yolculara seranat yapmaya çalıştığı görüldü. Kabin amiri, şarkının uzaması nedeniyle duruma müdahale etti ve şarkıcıdan koltuğuna oturmasını istedi. Bobbi Storm ise "an itibarıyla Billboard dergisinde liste başı olduğunu" ve iki Grammy adayı olarak 'We Can't Forget Him' adlı şarkıyı diğer yolcularla paylaşmak istediğini söyledi. 

Bunun üzerine kabin amiri, "Ben kabin amiriyim, talimatlarıma uymanızı istiyorum. Talimatım, soruma cevap vermeniz. Şu anda sessiz olabilir misiniz? Eğer talimatlarıma uymazsanız, bu uçuşa katılamayacaksınız" dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bobbi Storm (@bobbi_storm)'in paylaştığı bir gönderi

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Airkule