MENÜ
İstanbul 25/31
Airkule
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
KABİN İÇİ YENİ TASARIMLA UÇACAK
Havacılık Haberleri
9 Temmuz 2024 Salı 11:16

KABİN İÇİ YENİ TASARIMLA UÇACAK

Emirates, yenilenen Boeing 777 model uçağı ile hizmet vereceği ilk uçuş noktalarını duyurdu

Emirates, uçuş ağı üzerinde en yeni Boeing 777 kabin iç tasarımıyla hizmet vereceği ilk şehirleri duyurdu. Havayolu, yenilenen B777'lerini Cenevre, Tokyo Haneda ve Brüksel'de hizmete sunarak, yolcularına bu uçakta Emirates'in adeta imzası niteliğini taşıyan Premium Ekonomi’yi ve yeni nesil Business Class koltuklarını ilk kez yeni 1-2-1 düzeninde sunacak.

Emirates’in Başkan Yardımcısı ve Ticari İşler Direktörü Adnan Kazım, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Filomuza yenilenmiş Boeing 777'lerin eklenmesiyle, dört sınıfta daha fazla koltuk çeşitliliğine ek olarak, Premium Ekonomi gibi çok beğenilen ürünlerimizi, uçuş ağımızda bu uçak tipinin halihazırda hizmet verdiği daha fazla şehre sunma fırsatını yakalayacağız. Her kabin sınıfında mümkün olan en iyi ürünü sunmaya yönelik yatırımlarımız ve yoğun bir şekilde odaklanmamız, hem Boeing 777'lerde hem de A380'lerde tutarlı bir deneyim sunmamızı da sağlıyor."

1 Temmuz'dan itibaren, baştan aşağıya kabin içi yenileme çalışmasına giren ilk Emirates Boeing 777 uçaklarının yenileme süreci, seferlerin başlamasına iki hafta kala tamamlanacak. Havayolunun planları arasında, First Class kabinin yenilenmesi, güncellenmiş 1-2-1 oturma düzeninde 38 yeni Business Class, 24 Premium Ekonomi ve 256 Ekonomi Class koltuğu bulunuyor.

Kişisel özel alana ve yüksek konfora odaklanan Boeing 777'nin yenilenen tüm Business Class koltukları, 52,5 cm genişliğinde ve 117,76 cm aralıklı koltuklarla rahat bir yatağa dönüşebiliyor. Kademeli oturma düzeni, her koltuk için koridor erişimi sağlayarak, yolcuların doğrudan giriş ve çıkış yapabilmesine olanak tanıyor. Koltuklar, uçak içi eğlence ve koltuk kullanımı için dokunmatik ekranlı bir koltuk kumandası, havayolunun ödüllü ice eğlence sistemine bağlı, gökyüzündeki en büyük ekranlardan biri olan 23 inçlik kişisel HD ekran, kişisel mini bar, geniş bir masa ve kişisel cihazlar için geniş bir eşya gözü ile şarj prizleri ve çok daha fazla özelliğiyle öne çıkıyor. Boeing 777 Business Class kabininde ayrıca, yolcuların uçuş sırasında kolay ve hızlıca atıştırmalık ve içecek alabileceği küçük bir bar da yer alacak.

Emirates'in yatırım programının bir parçası olarak toplam 81 Boeing 777 yenilenecek ve havayolunun bu en yeni ürünüyle hizmet vereceği daha fazla uçuş noktası önümüzdeki birkaç ay içinde duyurulacak. Havayolu, gökyüzünde en iyi ürünleri ve yolcu deneyimini sunmak adına 3 milyar ABD dolarının üzerinde bir yatırımla, sektördeki bilinen en büyük yenileme programının bir parçası olarak 191 uçağını tamamen yenilemek için ayırdı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Airkule