MENÜ
İstanbul 25/31
Airkule
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İŞBİRLİĞİNE ONAY ÇIKTI
Havacılık Haberleri
8 Temmuz 2024 Pazartesi 11:45

İŞBİRLİĞİNE ONAY ÇIKTI

Garuda Indonesia ve Singapore Airlines “joınt venture” anlaşması için yasal onay aldı

Garuda Indonesia ve Singapore Airlines (SIA), Singapur Rekabet ve Tüketici Komisyonu'nun (CCCS) "joint venture" (Ortak Girişim) anlaşmasının onayını aldı.

Bu onayla birlikte Endonezya ve Singapur'a daha fazla fayda sağlayacak geniş bir ticari faaliyet yelpazesinde stratejik ortaklığı derinleştirerek, iki ülke arasında joint venture uçuşları gerçekleştirilebilecek, yolculara Singapur ile Endonezya ve ötesinde daha fazla seçenekle kesintisiz bağlantı sunulabilecek. 

Hava yolları bugün Singapur ve Endonezya'nın Bali, Jakarta, Medan ve Surabaya şehirlerine ek olarak Singapur ile Johannesburg, Londra (Heathrow) ve Mumbai arasındaki uzun mesafeli rotalar da dahil olmak üzere çok çeşitli noktalarda  codeshare uçuşlar gerçekleştiriyor.

Garuda Indonesia Başkanı ve CEO’su Irfan Setiaputra şöyle konuştu: "Bu onayı almaktan çok memnunuz, çünkü hizmet kalitesini artırma taahhüdümüzün yanı sıra hem Garuda Indonesia hem de Singapore Airlines'ın ağlarını genişleterek önemli bir ilerleme kaydettik. Bugün hazırladığımız ortak girişim, sadık müşterilerimiz için kapsamlı değer yaratma stratejilerinden biri olmuştur. Ticari bir anlaşmanın ilk adımı olarak yasal onaya sahip olmak, iyi yürütülen stratejik fikirler geliştirmek için daha fazla fırsat sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, bu ortak girişim anlaşmasının, yolculara daha fazla uçuş programı seçeneği ile mil kazanma ve kullanma kolaylığı ile kesintisiz hizmetler sunabileceğini umuyoruz. Ayrıca bu iş birliği, pandemi sonrası ekonomik toparlanma sürecini destekleyecek." 

Singapore Airlines CEO’su Goh Choon Phong ise "Garuda Indonesia ve Singapore Airlines arasındaki güçlü stratejik ortaklık, son birkaç yılda ortak uçuş hizmetlerimizi genişletmemizi ve müşterilerimize uçuşlarda daha fazla seçenek sunmamızı sağladı. CCCS'nin onayıyla, iş birliğimizi daha geniş bir ticari faaliyet yelpazesinde geliştirmeye hazırız" dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Airkule