MENÜ
İstanbul 15/22
Airkule
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
AIR ASTANA CİDDE'YE UÇACAK
Seyahat Rotası
5 Temmuz 2023 Çarşamba 10:20

AIR ASTANA CİDDE'YE UÇACAK

Air Astana Cidde uçuşları için bilet satışına başladı

Air Astana, Almatı'dan Suudi Arabistan'ın Cidde şehrine 1 Ekim 2023'te başlayacak olan direkt uçuşlar için bilet satışlarına başladı. Seferler başlangıçta Çarşamba ve Pazar günleri yapılacak. 

Uçuş Almatı'dan 18:40'ta kalkacak ve 22:30'da Cidde'ye varacak, dönüş uçuşları ise 23:30'da gerçekleşecek ve Almatı'ya 08:15'te varacak. Uçuşların süresi gidişte 6 saat 50 dakika ve Almatı'ya gelişte 5 saat 45 dakika olacak.

Air Astana Pazarlama ve Satış BaşkanYardımcısı Adel Dauletbek, "Suudi Arabistan, sadece Müslümanların kutsal şehirleri Mekke ve Medine'ye yaptıkları hac ziyaretleri için değil, aynı zamanda Kızıldeniz'deki kültürel, tarihi ve doğal alanları ziyaret etmek isteyen turistler için de ilgi çekici olacak zengin ve çeşitli bir kültürel mirasa sahiptir. Cidde'ye seyahat eden yolculara Kazakistan'ın diğer şehirlerinin yanısıra Taşkent, Duşanbe ve Bişkek'ten de uygun bağlantılar sunuluyor. Suudi Arabistan'dan gelen turistleri de Kazakistan'ın doğal güzelliklerini keşfetmeye bekliyoruz" diye konuştu.

Yeni uçuş için bilet rezervasyonu, havayolunun web sitesinde, bilet satış ofislerinde, yetkili acentelerde ve Rezervasyon ve Bilgi Merkezi'nde yapılabiliyor. 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Airkule