SAMSUNLU’DAN “MEETING LOUNGE” AÇIKLAMASI

Türkiye'den

5 Ocak 2020 Pazar 10:14

İstanbul Havalimanı CEO'su Kadri Samsunlu, havalimanında yolcu karşılamanın ücretsiz olacağı gibi asılsız söylentiler üzerine açıklama yaptı

Sosyal medyada İstanbul Havalimanı’nda yolcu karşılamanın ücretli olacağı şeklinde asılsız paylaşımlar üzerine İGA CEO’su Kadri Samsunlu açıklama yaptı.

Kadri Samsunlu, İstanbul Havalimanı’nda “meeting lounge” uygulamasıyla geliş katında karşılama kargaşasının ve görüntü kirliliğinin önüne geçileceğini söyledi. Meeting Lounge’ın, havalimanına eşini dostunu karşılamaya gelenleri ilgilendirmeyen bir uygulama olduğuna açıklık getiren Samsunlu’nun açıklaması şöyle:

“Terminali geliş katında karşılama kargaşasının ve görüntü kirliliğinin önüne geçeceğiz. Pankart açsın veya açmasın hanutçuluğu iş edinmiş kişilerle daha etkili mücadele edeceğiz. Meeting Lounge 31 Mart’a kadar ücretsiz olarak kullanılacak. 4 Euro + KDV diye bir ücret yok, gerçek değil. Sektör temsilcileri ile oturup zamanı gelince karar veririz. Meeting Lounge, eşini dostunu akrabasını karşılamaya gelenleri ilgilendirmeyen bir uygulamadır.”

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim