MENÜ
İstanbul 9/15
Airkule
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
DHMİ'DE ÜRETİME DEVAM
Havacılık Haberleri
15 Kasım 2023 Çarşamba 17:48

DHMİ'DE ÜRETİME DEVAM

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hüseyin Keskin, İşletme Dairesi Başkanlığı Ekipman Üretim Müdürlüğü'nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hüseyin Keskin, İşletme Dairesi Başkanlığı Ekipman Üretim Müdürlüğü'nü ziyaret ederek atölyelerde yapılan üretim ve imalatlar hakkında yerinde incelemelerde bulundu.

Mobil Hava Trafik Kontrol Kulesi ve Bagaj Konveyör Sistemleri başta olmak üzere atölyelerde yapılan iş ve imalatlarla ilgili tetkikler yaparak bilgi alan Keskin, söz konusu iş ve imalatların gelişerek devam etmesinin önemine değindi.

Keskin, yerli ve millî olarak imal edilen ekipman ve sistemlerin kuruluşumuz imkânlarıyla atölyelerde daha az maliyetle üretilmesinin önemini vurgulayarak gayretli çalışmalarından dolayı personele takdirlerini iletti, tüm çalışanlar adına Ekipman Üretim Müdürüne "teşekkür belgesi" verdi.

Genel Müdür Keskin’e İşletme Dairesi Başkanı Kürşad Özer, Başkan Yardımcısı Kerim Demir, Esenboğa Havalimanı Başmüdürü Hamza Demir, Ekipman Üretim Müdürü Suat Yetkiner refakat etti.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Airkule