MENÜ
İstanbul 8/17
Airkule
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
SIA'DAN MELODİLİ DİJİTAL İMZA
Havacılık Haberleri
7 Nisan 2021 Çarşamba 15:40

SIA'DAN MELODİLİ DİJİTAL İMZA

Singapur Hava Yolları bugün, yeni dijital melodili imzası olan "Sound of Singapore Airlines"ı tanıttı

Singapur Hava Yolları (SIA) bugün, yeni dijital melodili imzası olan Sound of Singapore Airlines'ı tanıttı. Melodili imza, uçağa biniş ve iniş sırasında, SilverKris salonlarında, SIA servis merkezleri gibi diğer müşteri temas noktalarında ve uçakta çalınacak çeşitli enstrümantal parçaları içeriyor ve Singapur Hava Yolları'nın sosyal medya hesaplarından dinlenebiliyor.

Ödüllü besteci Rohan De Livera'nın bestelediği Sound of Singapore Airlines'ın ana melodisi yeni SIA batik motifinden ilham alıyor. Rohan ve müzisyen Dominic Murcott, SIA kabin ekibi ve yer personeli üyeleriyle birlikte, batik motifindeki çiçeklerin renk frekanslarını 14 set melodik parçaya dönüştürmek için birkaç hafta çalıştılar. Bunlar daha sonra melodileri oluşturmak için kullanıldı. SIA’nın ikonik A Great Way to Fly jingle'ı da her parçaya dahil edildi. 

Singapur Hava Yolları Ticari Başkan Yardımcısı Lee Lik Hsin, “Singapur Hava Yolları'nın Melodisi, hem mirasımızı hem de yeni dijital çözümlerle desteklenen kusursuz uçuş deneyimini somutlaştırırken, hava yolunun ünlü birinci sınıf hizmet standartlarını güçlendiriyor. Bu melodi, yolcularımız arasında yankı uyandıracak ve duyulduğu anda Singapur Hava Yolları'yla yaptıkları seyahatlerini anımsatacak."

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Airkule