MENÜ
İstanbul 20/27
Airkule
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
ÇELEBİ'DEN YENİ BİR LOUNGE
Havacılık Haberleri
17 Mayıs 2022 Salı 21:14

ÇELEBİ'DEN YENİ BİR LOUNGE

Çelebi Havacılık, Türkiye’deki hizmetlerine yeni bir halka daha ekliyor. Çelebi Platinum Diyarbakır CIP Lounge, haziran ayı itibariyle hizmete giriyor

1958 yılında Türkiye’nin ilk özel yer hizmetleri şirketi olarak kurulan Çelebi Havacılık, her geçen sene iş ortaklarına sunduğu hizmetlerin çeşitliliğini ve kalitesini arttırma hedefi doğrultusunda yeni adımlar atıyor.

Günümüzde yer hizmetleri ve kargo alanında sektörünün öncü markalarından olan Çelebi, Premium servis kategorisinde konumlandırdığı ve misafir karşılama- uğurlama, fast-track, lounge gibi servisleri içinde barındıran Platinum hizmetleri portföyüne ekleyerek, misafirlerine eşsiz bir seyahat deneyimi sunuyor.

Kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği her alanda gerçekleştirdiği yenilik ve inovasyonlarla sektörün takip edilen kuruluşlarından biri olan Çelebi Havacılık, halihazırda Budapeşte İstasyonu’nda sağladığı Lounge hizmetlerini Türkiye’ye de taşıyıp, ilk istasyon olarak Diyarbakır Havalimanı’nda haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başlayacak. 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de 13 havalimanının yanı sıra Budapeşte Havalimanı’nda çeşitli Platinum hizmetleri değerli misafirlerine sunan Çelebi, Diyarbakır’da açmaya hazırlandığı CIP Lounge ile başta iş dünyası olmak üzere tüm havalimanı yolcularına Çelebi ayrıcalığını yaşatmayı hedefliyor.

DİYARBAKIR’DA ÜST DÜZEY HİZMET

Üst düzey hizmet anlayışını Diyarbakır’da da sürdürecek olan Çelebi, bin metrekareden fazla kapalı alanı ve 32 araç kapasiteli otoparkı bulunan, tüm detayları en üst konforu sağlamak için planlanmış CIP Lounge alanında aynı anda 126 yolcuya hizmet verebilecek.

Lounge işletmeciliği konusunda Türkiye’deki ilk durağı olacak Diyarbakır CIP Lounge sayesinde Çelebi, bölgedeki ihtiyaca kalıcı bir çözüm getirmeyi hedefliyor. Bölgede faaliyet gösteren iş dünyası temsilcileri başta olmak üzere birçok yolcuya hizmet verecek olan CIP Lounge, Diyarbakır ekonomisine de ciddi katkılar sağlayacak. Haziran ayında planlanan resmi açılış törenine bölgenin ileri gelen siyasi ve bürokratlarının yanı sıra, iş dünyası ve STK’lardan temsilcilerinin de katılması bekleniyor. Haziran’dan itibaren hizmet vermeye başlayacak Diyarbakır Çelebi CIP Lounge, bölge istihdamına da katkı sağlayacak.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Airkule