MENÜ
İstanbul 19/30
Airkule
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
ARTIK 'FLIGHT PASS' VAR
Seyahat Rotası
25 Kasım 2021 Perşembe 11:35

ARTIK 'FLIGHT PASS' VAR

Singapur Havayolları, yolcularına daha fazla tasarruf ve seyahat esnekliği sunuyor

Singapur Hava Yolları (SIA), yolcularının gelecekteki rezervasyonlarda kullanılabilecek indirimli uçak bileti paketlerini önceden satın almalarını sağlayacak yeni bir ürün olan Flight Pass'ı bugün piyasaya sürdü.

Flight Pass başlangıçta Singapur ve Fransa, İtalya, Güney Kore, İspanya, Hollanda ve Birleşik Krallık arasındaki SIA hizmetlerinde sunulacak. Bu seyahatler Singapur'dan başlayan ve yukarıda belirtilen destinasyonlardan Singapur’a karantinasız Aşılı Seyahat Yolu (VTL – Vaccinated Travel Line) uçuşları içerir. Flight Pass, SIA ağındaki diğer noktalara aşamalı olarak genişletilecektir.

Flight Pass'in en önemli özelliği esnekliği... Yolcular, birden fazla uçuş için indirimli uçak ücretlerini alabilir ve koltuk müsaitliğine bağlı olarak seyahat tarihlerini istedikleri zaman belirleyebilir. Seyahat, varış noktaları, uçuş sayısı, seyahat süresi ve ücret türü gibi parametrelere göre özelleştirilebilir.

Flight Pass paketindeki her bilet ayrıca aile üyeleri, arkadaşlar, iş arkadaşları veya alıcının seçtiği herhangi biri ile paylaşılabilir. Bu, gezginlerin seyahatlerini bir araya getirerek maliyet tasarrufu yapmalarını sağlar.

Misafirler geçiş kartlarını https://singaporeair.optiontown.com adresindeki SIA Flight Pass web sitesi aracılığıyla satın alabiliyor ve yönetebiliyor. Flight Pass, ABD merkezli yenilikçi seyahat seçenekleri sağlayıcısı Optiontown ile işbirliği içinde sunuldu.

Singapur Hava Yolları Ticari Başkan Yardımcısı Lee Lik Hsin şunları söyledi: “Karantinasız uluslararası seyahat uçuşları arttıkça, Flight Pass, Singapur Hava Yolları müşterilerine seyahatlerini planlarken daha fazla esneklik ve seçenek sunuyor. Seyahatlerini bir havuzda toplayarak ve tercihlerine göre ayarlayarak daha fazla maliyet tasarrufu elde etmelerini sağlar. SIA, müşterilerimize değer katmak ve daha da iyi seçenekler sunmak için yenilikçi yollar bulmaya devam edecek.”

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Airkule