TÜRKİYE’NİN EN DEĞERLİ MARKASI THY

Havacılık Haberleri

5 Haziran 2018 Salı 12:43

Türkiye’nin tüm sektörlerdeki en değerli markası Türk Hava Yolları seçildi

Marka değerleme ve strateji danışmanlığı konusunda dünyanın önde gelen bağımsız kuruluşlarından biri olan Brand Finance’nin 2018 yılı değerlendirme sonuçları açıklandı.

Açıklanan sonuçlara göre Türk Hava Yolları, Türkiye’nin tüm sektörlerde “En Değerli Markası” ilân edildi. Geçtiğimiz yıllarda da bu unvana layık görülen bayrak taşıyıcı havayolu, 2018 yılı sonuçları ile birlikte Türkiye’nin en değerli markası titrini bir kez daha tescillemiş oldu.

AYCI: BİZİM İÇİN BÜYÜK GURUR

Sonuçlarla ilgili görüş beyan eden Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Bu yıl bir kez daha, Türkiye’nin tüm sektörlerdeki en değerli markası olarak ilân edilmek bizim için çok büyük bir gurur. Ülkemizin küresel düzlemdeki en büyük marka elçisi unvanının da sahibi olarak, lâyık görüldüğümüz bu payeleri, içeride ve dışarıda hakkıyla taşıyabilmek adına var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz.” dedi. 

Finans ve pazarlama değişkenleri merkezinde yürüttüğü araştırmalarla global ölçekli binlerce markayı mercek altına alan Brand Finance, marka gücü ve değeri kriterlerine göre şekillendirdiği sıralamayı, 1996 yılından beri her yıl düzenli olarak kamuoyu ve sektörlerin dikkatine sunmakta.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim