THY HANGİ ADAYLARI SÜRECE DAHİL ETTİ

Türkiye'den

8 Haziran 2018 Cuma 11:38

THY,kurul mülakatı sürecinde re-test olumsuz (2 defa olumsuz) durumunda olan pilot aday adaylarının alım sürecine tekrar dahil edildiğini duyurdu

THY yetiştirilmek üzere  başvurularını kabul ettiği 2. Pilot aday adaylarına yönelik yeni bir duyuru yayınladı.Yapılan duyuruda  kurul mülakatı sürecinde re-test olumsuz  (2 defa olumsuz) durumunda olan adayların  sürece tekrar dahil edildiği belirtildi

Yetiştirilmek Üzere II. Pilot Aday Adaylarının Dikkatine

Kurul mülakatı sürecinde re-test olumsuz (2 defa olumsuz) durumunda olan adaylarımız sürece tekrar dahil edilmiştir.

Bu kapsamda 2017 yılı ve öncesinde yayınlanan ilanlarımızda başvurusu bulunan adaylarımıza “Evrak Kontrol ve Boy-Kilo Ölçüm” süreci daveti yapılacaktır.

Adayların ilana başvuru yapmaları gerekmeksizin bilgilendirme mail yoluyla yapılacaktır. Tarafına mail ulaşmayan bu kapsamdaki adaylar kokpitistihdam@thy.com mail adresi ile iletişime geçebilir.

Adaylar THY A.O resmi web sitesinde yer alan güncel ilan kriterlerine uymaları koşuluyla süreçlere devam edeceklerdir.

Dil belgesi geçerliliğini yitiren adaylara, THY A.O tarafından yapılacak dil sınavında başarılı olmaları koşuluyla, Kurul mülakatı süreci öncesine kadar (yaklaşık 2 ay) dil belgesini tamamlamaları için süre tanınacaktır.

DLR-1 ve CRM sürecini başarıyla tamamlayan adayların sonuçları, adayın sınava katılmış olduğu tarih itibariyle 2 yıl geçerlidir. Diğer süreçlerde geçerlilik süresi bulunmamaktadır.

Süreçleri geçerliliğini yitiren adaylar “Evrak Kontrol ve Boy-Kilo Ölçüm” sonrasında tüm süreçlere tekrar katılım gösterecektir.

THY A.O. süreçlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

 

 

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim