TALPA'DA 3 LİSTE YARIŞACAK

Türkiye'den

6 Aralık 2018 Perşembe 18:39

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) Genel Kurulunda yönetim için yarışacak adaylar belli oldu

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) Genel Kurulunda yönetim için yarışacak adaylar belli oldu. Derneğin Ayhan Günal Başkanlığındaki mevcut yönetim kuruluna karşılık iki grubun daha aday olduğu duyuruldu. TALPA Yönetim Kurulunun konuyla ilgili açıklaması şöyle:

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) 11. Olağan Genel Kuruluna ilişkin Dernek Tüzüğü gereği adaylık başvuruları için belirlenmiş olan süre, bugün (06 Aralık 2018) saat 17.00 itibarıyla tamamlanmış olup, 3 Başkan adayının listelerini Dernek Merkezimize teslim ettikleri görülmüştür. Sözkonusu başvurular tüzüğün ilgili maddesi uyarınca üç işgünü içinde incelenecek ve gerekli koşulları taşımadıkları saptanan adaylar var ise, ilgili başkan adaylarına 10 Aralık 2018 günü saat 17.30’a kadar gerekli bildirim yapılarak yeni adaylarını 2 işgünü içinde bildirmeleri istenilecektir. Yeni bildirilen adayların da incelenmesinden sonra seçime girecek listeler ilk toplantı tarihi olan 16 Aralık 2018’den önceki son mesai günü olan 14 Aralık 2018 günü kesinleştirilerek ilan edilecektir.

Bugün itibarı ile Dernek Merkezimize teslim edilmiş olan 3 liste web sitemizde sunulmakta olup 11. Olağan Genel Kurulumuzun mesleğimizin vakar ve itibarına yakışır biçimde gerçekleşmesini diler, saygılar sunarız.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim