SKYWARDS AİLE PROGRAMI GENİŞLETİLDİ

Dünyadan

1 Haziran 2018 Cuma 13:01

Emirates Skywards, ‘My Family’ adlı mil programı ile ailelere sunduğu imkanları ve ayrıcalıkları genişletti

Emirates Havayolu’nun mil programı Emirates Skywards’a üye olan aileler, artık kazandıkları Skywards Millerinin %100’ünü kadar bir havuzda biriktirebiliyor ve Mil ödüllerini, daha hızlı bir şekilde kullanabiliyorlar. Emirates Skywards, küresel olarak 20 milyon üyeye sahip ve tüm üyeler ‘My Family’ye katılabiliyor. Her bir hesap, belirtilen bir Aile Reisi de dahil, 8 kişiye kadar aile üyesine sahip olabiliyor.

Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr Nejib Ben Khedher, “Emirates Skywards programının her noktasında üyelerimize daha fazla değer, seçenek ve esneklik sağlamak için, her zaman sunduğumuz imkanları iyileştirmeye çalışıyoruz. Zenginleştirilen yeni ‘My Family’ programı, üyelerimizin daha iyi bir müşteri deneyimi yaşamalarına olanak tanırken aynı zamanda yolcuların ödüllerinden daha hızlı bir şekilde yararlanabilmeleri ve seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak koşulları kendilerinin belirlemelerini sağlayacak. Ayrıca yolcular Emirates’ten kazandıkları Skywards Millerinin %100’ünü konsolide edebilecekler” dedi.

Yeni Emirates Skywards ‘My Family’ programı, şirketin ailelere sunduğu hem uçakta hem de karadaki, sıra dışı imkanların bir bütünleyicisi niteliğinde. Uçuşta, genç yolcular özel oyuncaklar, etkinlik paketleri, çocuk dostu yemekler ve Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi olan ice’ın keyfini çıkarabilirler. Emirates ayrıca, özel tahsis edilmiş bir aile check-in alanı ve Dubai’de kullanılmak üzere, bebek arabası hizmeti ve tüm havaalanlarında uçağa biniş önceliği sağlıyor.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim