ÖLÜM BALAYI YOLUNDA GELDİ

Dünyadan

7 Kasım 2018 Çarşamba 10:46

ABD’de yeni evli çift düğünden 1.5 saat sonra balayına giderken helikopter kazasında öldü. Damadın evlilik teklifini de helikopterde yaptığı açıklandı

ABD'nin Teksas eyaletinde yeni evli genç çift, düğünden sadece 1.5 saat sonra balayına gitmek üzere bindikleri helikopterlerinin düşmesi sonucu yaşamını yitirdi. Ölümüyle sevdiklerini büyük bir yasa boğan ikisi de 23 yaşında olan Will Byler ve Bailee Ackerman isimli çift arkadaşları ve aile yakınlarının katıldığı rüya gibi bir düğünle dünya evine girmişti. İkisi de Sam Houston Üniversitesi Ziraat Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Byler ve Bailee cumartesi günü yapılan düğünün ardından balayını geçirecekleri yere gitmek üzere 76 yaşındaki pilot Gerald Green Lawrence'ın kullandığı helikoptere bindi. Ancak helikopter kalkıştan 5- 10 dakika sonra Uvade kasabasında düğünün yapıldığı bölgeye birkaç kilometre uzaklıktaki bir tepeye çarparak düştü. Helikopter çiçeği burnunda çifte ve Vietnam gazisi pilota mezar oldu. Helikopterin enkazına ertesi gün ulaşıldı.

Çocukluk arkadaşı olduğu belirtilen gelin ve damadın aileleri, helikopterle bölgeye götürüldü. Davetlilerin, gelin ve damadın düğün fotoğraflarının altında başsağlığı mesajları paylaşması yürekleri burktu. Byler, Ackerman'a yine bir helikopterde evlilik teklifi etmiş, çift helikopterde nişanlandıktan sonra fotoğraflarını yakınlarıyla paylaşmıştı.(Sabah)

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim