ÖLMEDEN ÖNCE EŞİNE FOTOĞRAF GÖNDERMİŞ

Dünyadan

31 Ekim 2018 Çarşamba 06:56

Endonezya’da düşen Lion Air uçağındaki bir yolcu, ölmeden önce eşine fotoğrafını göndermiş

Endonezya'da düşen ve 189 kişiye mezar olan Lion Air uçağındaki bir yolcunun, ölmeden dakikalar önceki fotoğrafı ortaya çıktı. News.com.au'nun aktardığına göre, 22 yaşındaki Deryl Fida Febrianto'nun, kalkıştan önce koltukta otururken bir fotoğrafını eşine gönderdiği belirtildi. Çift, 2 ay önce evlenmişti. Febrianto'nun eşi Putri "Haberleri gördüğümde uçuş numarası ve Deryl'in gönderdiği fotoğrafları karşılaştırdım. Durumu anlar anlamaz ağlamaya başladım" dedi.

Duowei News'in haberine göre, uçağın yolcularından birinin düşmeden kısa bir süre önce çekildiği belirtilen bir videoya yer verildi.

Videoda, yolcuların büyük panik içerisinde oldukları ve dua ettikleri görülüyor. JT 610 sefer sayılı yolcu uçağının kalkıştan kısa süre denize düşmesi sonucu şu ana kadar 24 kişinin cansız bedenlerine ulaşıldı. Aramalarda yolculara ve uçağa ait parçalar bulan ekiplerin, dalgıç ve teknik ekipmanlarla uçağın gövdesine ulaşmaya çalışıyor. Yetkililer, şu ana kadar hiçbir yaşam belirtisine rastlamadıklarını kaydetti.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim