JOON VE GÖKYÜZÜNDE EĞLENCE

Dünyadan

12 Haziran 2018 Salı 11:36

Air France KLM grubun dijitalleşen dünyaya yönelik tasarladığı havayolu markası Joon, kişisel telefonunuzdan indireceğiniz aplikasyonu YouJoon ile yolculuk boyunca geniş bir eğlence içeriğine erişim imkanı sunuyor

Havayolu sektöründe yaratıcı, yenilikçi ve beceri ruhu taşıyan Joon, dijital ve kişiselleştirilmiş özellikleri ile yolcularına benzersiz bir seyahat deneyimi sunuyor. Tüm uçaklarında kabin içinde eğlence sistemi YouJoon ile kişisel cihaz üzerinden uçak içi yayın akışı sağlanırken, uçuş esnasında geniş bir eğlence içeriğine ücretsiz erişim sunuyor. İzlediğiniz diziye uçuşunuz esnasında devam ederken, sevdiğiniz film, müzik, çocuk ve yetişkin programları gibi içerikleriyle YouJoon, yolcularının uçakta keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Uzun mesafe uçuşlarında ücretli seçenek olarak 3D içeriği izlemek için yolculara Skylights gözlükleri ile sanal gerçeklik sunan Joon, sürekli yenilenen içeriği ile her uçuşu farklı bir deneyime dönüştürüyor.

İmza attığı iş birlikleriyle, dijitalleşme yolculuğunun yepyeni, dinamik ve ayrıcalıklı markası Joon, AirBnb Experience, Travelcar, Waynabox ve BHV Marais gibi yeni nesil seyahat ve deneyim markalarıyla iş birliklerine de imza atarak yolcularına; konaklama, araba kiralama, park, alışveriş ve concierge servislerinde kolaylık içeren kampanya ve fırsatlar sunuyor. Dileyen yolcular; kişi başı 250 Euro’dan başlayan fiyatlarla Waynabox iş birliğinden yararlanarak uçuş ve büyük otellerde 2 gecelik konaklama dahil 3 gün boyunca bir hafta sonu paketi satın alabiliyor, BHV Marais ile Paris’in kalbinde düzenlenen üç özel ve eşsiz etkinlikten biri için rezervasyon yaptırabiliyor ve Airbnb deneyimiyle otantik bir seyahatin tadını çıkarabiliyorlar.   

Joon Paris Charles de Gaulle havaalanından orta mesafe ağında İstanbul, Barcelona, Berlin, Lizbon, Napoli, Oslo, Porto ve Roma'ya, uzun mesafe ağında Fortaleza, Kahire, Cape Town, Mahé ve Tahran'a uçuş gerçekleştiren Joon, haftada 228 uçuşla toplamda 13 noktaya ulaşıyor.

 

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim