FLYNAS AHL SEFERLERİNE BAŞLADI

Havacılık Haberleri

7 Haziran 2018 Perşembe 15:32

Suudi Arabistan’ın ilk özel havayolu şirketi olan Flynas, Sabiha Gökçen seferlerinden sonra Atatürk Havalimanı’na da uçmaya başladı

İlk uçak bugün saat 13.30’da Riyad’tan İstanbul Atatürk Havalimanı’na geldi. Apronda geleneksel su takı ile karşılanan uçağın yolcularına inişte lokum ikram edildi. Flynas Havayolları Sabiha Gökçen Sorumlu Müdürü İbrahim Kayaalp, 7 Haziran itibarıyla Atatürk Havalimanı’na seferlere başladıklarını belerterek, “Haftanın 3 günü Atatürk Havalimanı-Riyad olarak uçacağız. İnşallah önümüzdeki günlerde Cidde de başlayacak ve haftanın her günü olacak. Sabiha Gökçen seferlerimiz haftada 14 uçuşla beraber devam ediyor.“ dedi.

Kayaalp, “Atatürk Havalimanı’na da uçmaya başlamanızın sebebi nedir ? "sorusuna, ”Bakü’ye uçuyoruz, Avusturya’ya uçuyoruz, iç hat seferlerimiz var. Türkiye’de bir trend yükselmesi var. İyi bir pazar olduğu düşünüldü. Trabzon da başlamak üzere. Haziran'ın sonuna doğru Trabzon-Riyad başlayacak.“ cevabını verdi.

Suudi Arabistan’ın ilk özel havayolu şirketi olan Flynas’ın ilk seferiyle İstanbul’a 96 yolcu geldi, 8 yolcu Riyad’a gitti.

İşte karşılamadan fotoğraflar...

  Haberin Videosu

  Yorum Ekle

  Yorumlar

 Mağdur
 8 Haziran 2018 Cuma 01:28
Saçma bir yer hizmetleri şirketinde olması kalitesini gösteriyor bence

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim