EMIRATES SKYWARDS DAHA DA BÜYÜDÜ

Dünyadan

6 Ağustos 2018 Pazartesi 15:52

Emirates Skywards, flydubai’nin sık yolculuk yapanlara yönelik programı olan OPEN’ın yerini alarak hem Emirates Havayolu hem de flydubai’nin sadakat programı oldu.

Sadakat programındaki düzenleme ile Emirates Skywards üyelerinin, her iki havayolu ile yaptıkları uçuşlarda, Skywards Milleri ve Statü Milleri kazanmalarına imkân tanınıyor. Eski OPEN üyeleri, flydubai ile Mil kazanmaya devam etmek için, Emirates Skywards üyesi olabilecek.

Her iki havayolu şirketine yönelik sadakat programındaki düzenleme, Emirates ve flydubai’nin genişletilmiş küresel ağı dahilindeki ortak uçuşlar ve havaalanı operasyonlarını da içeren çeşitli ortaklıklar üzerine kuruldu.

Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher konuya dair yaptığı açıklamada: “Sadakat programımızın hem Emirates Havayolu hem de flydubai’yi de içerecek şekilde genişletilmesinden dolayı memnuniyet duyuyoruz. Bu stratejik hamle, üyelerimize, genişletilmiş küresel ağımızda mil kazanarak harcama konusunda daha fazla fayda ve her iki havayolu şirketinin önemli imtiyazlarını kazandıracak” dedi.

Emirates Skywards üyeleri, tüm flydubai uçuşlarından Skywards Milleri ve Statü Milleri kazanabilecekler. Üyeler ayrıca, Skywards Milleri ya da nakit Mil kombinasyonunu, flydubai uçuşlarını* rezerve etmek ve önceden sipariş edilen yemekler ya da diz mesafesi geniş koltuk gibi ekstralar için ödeme yapmak üzere kullanabilecekler.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim