EMİRATES SKYWARDS’A ÖDÜL

Dünyadan

14 Şubat 2018 Çarşamba 14:26

Emirates, sadakat programı olan Emirates Skywards,ile ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.

Emirates, FlightGlobal ve Global Flight tarafından 6 Şubat’ta, Bangkok’ta  düzenlenen 10’ncu Sadakat Ödülleri 2018’de sadakat programı Emirates Skywards ile ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı. Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Veri biliminden yararlanarak, sık uçan yolcuları tanıyarak, zamanında ve kişiye özel hizmetler sunuyoruz. Hizmetler, standart olanlara göre, 13 kat daha fazla yanıt verme oranı oluşturdu ve üyelerin katılımında sürdürülebilir bir değişim olduğunu gösterdi” dedi.

Emirates Skywards dünyanın her yerinde 20 milyondan fazla üyeye sahip ve üyelerine büyük bir değer, seçim imkânı ve esneklik sunuyor.

Müşteri memnuniyetine odaklanan sadakat programı, sürekli olarak, mil kazıp harcayarak, daha kusursuz bir deneyim sağlamak için, ağırlama, kara seyahati ve yaşam tarzı alanlarında ortaklıklar arıyor.

Emirates Skywards ayrıca, FlyDubai, Easyjet ve Qantas ile stratejik ortaklıklara sahip ve üyelere, küresel seyahat noktalarının en geniş ağlarından birine erişim imkânı sağlıyor.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim