EMIRATES AFRİKA’DA ÖDÜLLERİ TOPLADI

Dünyadan

21 Ocak 2019 Pazartesi 11:07

Emirates, 2018 Business Traveller Afrika Ödülleri’nde zirveye çıktı

Emirates, 2018 Business Traveller Afrika Ödülleri’nde kazandığı sürpriz ödülü kutluyor. Emirates, bu yıl, art arda ikinci kez En İyi Business Class, En İyi Uluslararası Uzun Mesafe Havayolu Şirketi ve En İyi Havaalanı Business Lounge ödüllerini alarak, “daha iyi” bir uçuş deneyimi sağlamaya yönelik marka vaadini perçinlemiş oldu.

En İyi Yolcu Salonu ödülü, Emirates’in, Johannesburg’un O.R. Tambo Uluslararası Havaalanı’ndaki, uluslararası terminalinde bulunan lounge’ı ile kazanıldı. Yıllardan beri, bu kategorilerde, birçok kez ödül kazanan Emirates, ayrıca, Cape Town’da da bir lounge’a sahip.

Emirates Güney Afrika Bölge Müdürü Fouad Caunhye konuya dair yaptığı açıklamada “Endüstrideki kuruluşların yanı sıra, seyahat edenler tarafından tanınmak; en iyi yolcu deneyimi sunmaya yönelik, durmaksızın gösterdiğimiz çabaların gerçek anlamda kabul gördüğünü gösteriyor. Yolcularımız, yaptığımız işlerin merkezinde yer alıyor ve her zaman için, seyahati “daha iyi” hale getirmek için çalışıyoruz; bu ödüller, anılarda yer alacak seyahat deneyimleri oluşturma konusunda, doğru yolu izlediğimizin birer göstergesi” dedi.

Business Traveller Afrika dergisinin Editörü olan Dylan Rogers ise, “Emirates, Business Traveller Afrika Ödülleri’nin verilmeye başlandığı 2012 yılından beri, sürekli olarak ödül kazanıyor. Bu da sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesinin bir göstergesi” diye konuştu.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim