BİNALİ YILDIRIM TERMİNALİ GEZDİ

Türkiye'den

12 Haziran 2019 Çarşamba 17:52

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım İstanbul Havalimanı'nda incelemelerde bulundu

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nin açılışını yaparak havalimanında incelemelerde bulundu. Taksicilerin hizmet binasının açılışını yaptıktan sonra kendi kullandığı taksi ile  havalimanına gelen Yıldırım'a İGA İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu eşlik etti.

Yolcularla ve çalışanlarla bol bol sohbet eden Yıldırım, bir çalışanın ricasını kırmayarak babası ile telefonda görüştü. Yıldırım daha sonra İstanbul Havalimanı’nda bulunan ‘İstanbul’ yazısının önünde toplu fotoğraf çektirdi.

KARAMSARLIK YAŞADIĞIM DÖNEMLER OLDU

Yıldırım "Buranın başlamadan önceki halini biliyorum. Şöyle uzaktan baktım, 'burası nasıl dünyanın en büyük havalimanı olacak?' diye zaman zaman karamsarlık yaşadığım dönemler oldu. Çok büyük zorluklar yaşadık ama hamdolsun bugün ülkemizin yüz akı havalimanına hem de ülkemizin marka şehri İstanbul'da bu havalimanına sahip olmayı rabbim bizlere nasip eyledi. Ülkemize milletimize hayırlı olsun. Açılışta gelmiştim, şimdi de ilk defa gezeceğim. Çok kısa sürede bütün operasyonu sıfır hata ile gerçekleştiren Türk Hava Yolları'na, Devlet Hava Meydanlarına, İGA'ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim