ANADOLUJET’TEN EN BAŞARILI ACENTELERE ÖDÜL

Türkiye'den

15 Nisan 2018 Pazar 12:37

AnadoluJet, 2017 yılı satışlarına göre elde ettikleri toplam gelir baz alınarak dereceleri belirlenen Anadolu’daki tüm uçuş noktalarından davet ettiği başarılı acentelerini Alanya’da ödül töreninde bir araya getirdi

Ödül töreni öncesi Alanya’nın önemli tarihi ve turistik merkezlerinin gezildiği bir organizasyon gerçekleştirildi. 14 Nisan akşamı düzenlenen ödül törenine; Gazipaşa Belediye Başkanı Adil ÇELİK, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat YÜCEL, Alanya ve Gazipaşa turizmcileri, THY ve AnadoluJet müdürleri ile ödül almaya hak kazanan acente yetkilileri katıldı.

AnadoluJet Bölgesel Uçuşlar Başkanı Şamil KARAKAŞ’ın açılış konuşmaları ile başlayan programa, dereceye giren acentelere ödüllerinin verilmesi ve AnadoluJet’in 10. Yıl pastasının kesilmesi ile devam edildi. Avrupa Mutfak Mirası Ağı’na Türkiye’den kabul edilen ilk şehir olan Alanya’nın ödüllü lezzetlerinin ikram edildiği gece toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Konuşmalarında kurulduğu 2008 yılından bugüne Anadolu insanının sahiplendiği, gücünü yolcularından alan bir marka olan AnadoluJet’in 10 yıllık serüvenindeki kilometre taşlarına değinen Karakaş 2017 yılı başarıları, hedefler ve AnadoluJet’in 10 yılda geldiği noktayı; “Yolcu beklenti ve ihtiyaçlarına, gelişen teknoloji, iş modeli gerçekleri ve yenilikçi yaklaşımlara cevap veren AnadoluJet; çıktığı bu yolculukta 5 uçaktan oluşan filosunu 2018 itibariyle 38 uçağa çıkarmış, Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen Hublarından 41 havalimanına 69 hat sayısıyla uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Anadolu illerinin kalkınmasında tetikleyici unsurlardan biri olmuş, henüz uçma deneyimi olmayan milyonlara ilk uçuş tecrübesi yaşatmayı başarmıştır.” sözleriyle vurguladı.  

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2015 Airkule
İletişim